Sleva!
Akční Nabídka Gedy ZENO WC štětka na postavení, bílá ZE33
Původní cena byla: 87,00 Kč.43,50 KčAktuální cena je: 43,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 122x376x122 mm |
| Průměr | 122mm |
| Šířka | 122mm |
| Výška | 376mm |
| Hloubka | 122mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1820kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341069332 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





