Sleva!
Nízká Cena Bruckner Flexi dopojení s kolenem 90° pro závěsné WC, 205-370mm 159.320.0
Původní cena byla: 448,00 Kč.179,20 KčAktuální cena je: 179,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 370mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 90mm |
| Hmotnost / ks | 0.4200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913889721 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





