Sleva!
Výprodej Bruckner WC roztažitelné flexi dopojení, 210-330mm 159.324.0
Původní cena byla: 184,00 Kč.73,60 KčAktuální cena je: 73,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 330mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 100mm |
| Hmotnost / ks | 0.4800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913907166 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





