Sleva!
Bruckner Prodlužovací kus pro závěsné WC, prům. potrubí 90mm, délka 350mm 159.329.0 Pouze Dnes
Původní cena byla: 281,00 Kč.112,40 KčAktuální cena je: 112,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 350mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 90mm |
| Hmotnost / ks | 0.5600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913907210 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





