Sleva!
Kup Teď Polysan Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka zlato mat 1711GB
Původní cena byla: 1 668,00 Kč.667,20 KčAktuální cena je: 667,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90mm |
| Průměr odpadu | 40mm |
| Hmotnost / ks | 0.3400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590729042464 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





