Sleva!
Vysoce Kvalitní Sapho Zásobník na toaletní papír max. Ø 19cm, 205x210x115mm, nerez lesk XP700
Původní cena byla: 1 109,00 Kč.443,60 KčAktuální cena je: 443,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 205x210x115 mm |
| Šířka | 205mm |
| Výška | 210mm |
| Hloubka | 115mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0680kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126406 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





