Sleva!
Cenově Výhodný Sapho X-SQUARE polička na ručníky s hrazdou 650x110x215mm, chrom XQ601
Původní cena byla: 2 485,00 Kč.994,00 KčAktuální cena je: 994,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 655x106x215 mm |
| Délka | 655mm |
| Šířka | 655mm |
| Výška | 106mm |
| Hloubka | 215mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.8200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126598 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 10 let |





