Sleva!
Sapho X-SQUARE mýdlenka magnetická, chrom XQ801 Aktuální
Původní cena byla: 628,00 Kč.251,20 KčAktuální cena je: 251,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 55x55x70 mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 70mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1920kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126956 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





