Sleva!
Sapho X-ROUND skleněná police 800mm, chrom/mléčné sklo XR009-07 Ověřený
Původní cena byla: 1 152,00 Kč.460,80 KčAktuální cena je: 460,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 800x55x120 mm |
| Délka | 800mm |
| Šířka | 800mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 120mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.8500kg |
| Balení | 2ks |
| EAN | 8590913976285 |





