Sleva!
Tovární Cena Sapho Krytka přepadu Ø 30mm, chrom ND1601
Původní cena byla: 35,00 Kč.17,50 KčAktuální cena je: 17,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 31mm |
| Výška | 31mm |
| Hloubka | 14mm |
| Průměr | 31mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913918681 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





