Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Sapho Rozeta hranatá 60/25mm, výška 9mm, chrom RS331
Původní cena byla: 125,00 Kč.50,00 KčAktuální cena je: 50,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 60mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 9mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / balení | 0.0640kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913923074 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |





