Sleva!
Expresní Doručení Sapho METRO otopné těleso 500×1200 mm, chrom 0411-01
Původní cena byla: 8 247,00 Kč.3 298,80 KčAktuální cena je: 3 298,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×1200 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1200mm |
| Objem | 3.85l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 470mm |
| Výkon | 347W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4bar |
| Hmotnost / ks | 9.9980kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913827266 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





