Sleva!
Top Prodej Sapho DESERTO otopné těleso 500x1200mm, chrom 1801-12
Původní cena byla: 6 441,00 Kč.2 576,40 KčAktuální cena je: 2 576,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESERTO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×1200 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1200mm |
| Objem | 4.75l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 400W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 455mm |
| Výkon | 489W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8bar |
| Hmotnost / ks | 11.9800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913820212 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





