Sleva!
Bruckner ALBRECHT otopné těleso 600x1570mm, středové připojení, chrom 600.118.1 Aktuální
Původní cena byla: 4 215,00 Kč.1 686,00 KčAktuální cena je: 1 686,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ALBRECHT |
| Rozměr | 600×1570 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1570mm |
| Objem | 7.80l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 536W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 13.5000kg |
| EAN | 8590913964701 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





