Sleva!
Výhodná Nabídka Aqualine BONDECO otopné těleso 500x1266mm, bílá DC512W
Původní cena byla: 3 947,00 Kč.1 578,80 KčAktuální cena je: 1 578,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | BONDECO |
| Rozměr | 500×1266 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1266mm |
| Objem | 4.70l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 600W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 450mm |
| Výkon | 577W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 3bar |
| Hmotnost / ks | 15.8313kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913124952 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





