Sleva!
Víkendová Akce Sapho ELIAS elektrický sušák ručníků 490x730x110 mm, 105 W, bílá mat EB540
Původní cena byla: 5 581,00 Kč.2 232,40 KčAktuální cena je: 2 232,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ELIAS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 490x730x110 mm |
| Šířka | 490mm |
| Výška | 730mm |
| Hloubka | 110mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 105.00W |
| Hmotnost / ks | 5.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913897382 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |





