Sleva!
Akční Nabídka Sapho GIANLUCA otopné těleso 500x1350mm, bílá mat GL135
Původní cena byla: 8 247,00 Kč.3 298,80 KčAktuální cena je: 3 298,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GIANLUCA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×1350 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1350mm |
| Objem | 5.70l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Rámové |
| Doporučená el. topná tyč | 500W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 529W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 11.4280kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913988363 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





