Sleva!
Autentický Sapho METRO DOS otopné těleso 550×1430 mm, chrom IR430R
Původní cena byla: 9 365,00 Kč.3 746,00 KčAktuální cena je: 3 746,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO DOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 550×1430 mm |
| Šířka | 550mm |
| Výška | 1430mm |
| Objem | 4.80l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 520mm |
| Výkon | 476W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4bar |
| Hmotnost / ks | 11.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913911811 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





