Sleva!
Doprava Zdarma Sapho PILON otopné těleso 196x1800mm, se třemi háčky pro ručník, černá mat IZ128T
Původní cena byla: 7 301,00 Kč.2 920,40 KčAktuální cena je: 2 920,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PILON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 196×1800 mm |
| Šířka | 196mm |
| Výška | 1800mm |
| Objem | 7.90l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Doporučená el. topná tyč | 400W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 437W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 16.7800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913986826 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





