Sleva!
Akční Nabídka Aqualine Elektrická topná tyč bez termostatu, kroucený kabel, 300 W LT90300K
Původní cena byla: 911,00 Kč.364,40 KčAktuální cena je: 364,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LTK |
| Rozměr | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Výkon | 300W |
| Stupeň krytí | IP64 |
| Hmotnost / ks | 1.6320kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913877971 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |





