Sleva!
Speciální Cena Sapho METRO-E elektrické otopné těleso rovné 600×1620 mm, 800 W, bílá ME616
Původní cena byla: 6 785,00 Kč.2 714,00 KčAktuální cena je: 2 714,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO-E |
| Rozměr | 600×1620 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1620mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 800.00W |
| Výbava | Topná tyč/folie (el. vytápění) součástí |
| Hmotnost / ks | 19.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913935145 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |





