Sleva!
Víkendová Akce Sapho WARM TILES topný kabel do koupelny 2,8-3,5m2, 450W WTC29
Původní cena byla: 1 883,00 Kč.753,20 KčAktuální cena je: 753,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TEPLÁ DLAŽBA – WARM TILES |
| Rozměr | 45,9 m |
| Délka | 45900mm |
| Příkon | 450.00W |
| Hmotnost / ks | 1.6300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913821431 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |





