Sleva!
Sapho ZIG otopné těleso 500×1572 mm, antracit ZG516A Vrácení Zdarma
Původní cena byla: 8 935,00 Kč.3 574,00 KčAktuální cena je: 3 574,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZIG |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×1572 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1572mm |
| Objem | 7.38l |
| Barva | Antracit |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Designové |
| Doporučená el. topná tyč | 600W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 470mm |
| Výkon | 582W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8bar |
| Hmotnost / ks | 14.9280kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913879104 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





