5220/20N WC 72/60/20 1/2 P/L zadlabací zámek YALE á1ks Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 218,04 Kč.87,22 KčAktuální cena je: 87,22 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
balení: 1 ks
Zámek dveřní zadlabací na WC kličku, jednozápadový s čelem 20 mm.
Zámek je určen pro dveře bez zvýšeného nároku na bezpečnost.
Zámek není uzamykací, závoru je možné vysunout ořechem závory se čtyřhranným otvorem (6 x 6 mm) se zabudovanou aretací.
Přeměnu zámku z pravého na levý a naopak umožňuje dělená střelka. Pouhým povolením příslušného šroubu se hlava střelky uvolní, vysune, otočí o 180°, nasune zpět na vodítko střelky a šroubem se utáhne.
Otvory v bočních deskách o průměru 8 mm umožňují použití dvoudílného kování (rozetové).
Vlastnosti:
| Kód: | AA001814 |
| Výrobce: | YALE |
| Typ: | WC |
| Rozteč (mm): | 72 |
| Zádlab (mm): | 60 |
| Dornmass(mm)-vzdálenost od čela na střed otvoru pro vložku: | 40 |
| Orientace dveří: | pravo/levý |
| Šířka čela: | 18mm nebo 20 mm |
| Výška čela: | 200mm |
| Tloušťka čela: | 3mm |
| Horní ořech: | nedělený 8mm |
| Spodní ořech: | 6mm |
| Povrchová úprava: | polochromát |





