Sleva!
Akce Sapho Pevná připojovací trubka 10mm-M10x1, 30 cm, zlato TUB35
Původní cena byla: 451,00 Kč.180,40 KčAktuální cena je: 180,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 30 cm |
| Délka | 300mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.1150kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913916779 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





