Sleva!
Akce Sapho Upevňovací sada pro lepení 2ks MS287
Původní cena byla: 103,00 Kč.41,20 KčAktuální cena je: 41,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 43mm |
| Výška | 43mm |
| Hloubka | 8mm |
| Průměr | 43mm |
| Hmotnost / ks | 0.0380kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913125294 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





