Sleva!
Akce Sapho Závěsná skleněná polička na sprchovou zástěnu 400x180x125mm, černá mat 1301-15B
Původní cena byla: 1 281,00 Kč.512,40 KčAktuální cena je: 512,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 400x195x128 mm |
| Délka | 400mm |
| Šířka | 400mm |
| Výška | 195mm |
| Hloubka | 128mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: závěsná |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 1.3400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913888533 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 12 let |





