Sleva!
Akční Cena Gedy HIMALAYA háček na otopná tělesa, bambus 2026
Původní cena byla: 221,00 Kč.88,40 KčAktuální cena je: 88,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 25x125x57 mm |
| Šířka | 25mm |
| Výška | 125mm |
| Hloubka | 57mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost / ks | 0.0480kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341302019 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |





