Sleva!
Akční Cena Sapho BEBÉ nástěnná vanová baterie, chrom BB010
Původní cena byla: 4 990,00 Kč.1 996,00 KčAktuální cena je: 1 996,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 213mm |
| Výška | 130mm |
| Hloubka | 196mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913936043 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





