Sleva!
Akční Cena Sapho Magnetický háček na otopné těleso XJ228
Původní cena byla: 649,00 Kč.259,60 KčAktuální cena je: 259,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 54mm |
| Výška | 54mm |
| Hloubka | 57mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.2070kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913125997 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





