Sleva!
Akční Cena Sapho PASADOR elektrický sušák ručníků, kulatý, 150×1500 mm, 30 W, nerez lesk ER175V
Původní cena byla: 4 549,00 Kč.1 819,60 KčAktuální cena je: 1 819,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PASADOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x1500x90 mm |
| Šířka | 150mm |
| Výška | 1500mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 30.00W |
| Hmotnost / ks | 3.0440kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913924040 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |





