Sleva!
Akční Nabídka Gedy MARIKA sklenka na postavení, zelená MK9807
Původní cena byla: 168,00 Kč.67,20 KčAktuální cena je: 67,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | MARIKA |
| Rozměr | 80×116 mm |
| Průměr | 80mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 116mm |
| Hloubka | 80mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3380kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341104422 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |





