Sleva!
Akční Nabídka Sapho PAPINADO elektrický sušák ručníků 263x1200mm, 85W, chrom ER750
Původní cena byla: 6 011,00 Kč.2 404,40 KčAktuální cena je: 2 404,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAPINADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 263×1200 mm |
| Šířka | 263mm |
| Výška | 1200mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 85.00W |
| Hmotnost / ks | 5.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913964268 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |





