Sleva!
Akční Nabídka Sapho SKA nástěnný sušák ručníků 600x1150x100mm, černá mat SKA502
Původní cena byla: 4 119,00 Kč.1 647,60 KčAktuální cena je: 1 647,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| Rozměr | 600x1154x100 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1154mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Nástěnná |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 7.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913854699 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |





