Sleva!
Aktuální ABELINE police, sklenka + dávkovač/chrom, 1000mm, rockstone, bílá mat AE102-0101-02
Původní cena byla: 3 301,00 Kč.1 320,40 KčAktuální cena je: 1 320,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ABELINE |
| Rozměr | 1000x12x100 mm |
| Délka | 1000mm |
| Šířka | 1000mm |
| Výška | 12mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Bílá, Chrom |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Lepení |
| Objem dávkovače | 170ml |
| Hmotnost / ks | 3.1570kg |
| Balení | 4ks |
| EAN | 8590913933332 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.





