Sleva!
Aktuální Aqualine SAMBA držák ručníků 645x73mm, černá SB246
Původní cena byla: 395,00 Kč.158,00 KčAktuální cena je: 158,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 645x52x73 mm |
| Délka | 645mm |
| Šířka | 645mm |
| Výška | 52mm |
| Hloubka | 73mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913899416 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |





