Sleva!
Aktuální Gedy OSCAR rohová polička do sprchy 230x375x230 mm, ABS plast, bílá 8579
Původní cena byla: 308,00 Kč.123,20 KčAktuální cena je: 123,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | WHITE LINE |
| Rozměr | 230x375x230 mm |
| Délka | 230mm |
| Šířka | 230mm |
| Výška | 375mm |
| Hloubka | 230mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová, Polička: vícepatrová |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4870kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341043059 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





