Sleva!
Aktuální Gedy SMART rohová police do sprchy, 200x80x151mm, bílá 2483-02
Původní cena byla: 684,00 Kč.273,60 KčAktuální cena je: 273,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 200x80x151 mm |
| Délka | 200mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 80mm |
| Hloubka | 151mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341303375 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





