Sleva!
Aktuální Sapho KIRKÉ nástěnná sprchová baterie, zlato KI11Z
Původní cena byla: 3 947,00 Kč.1 578,80 KčAktuální cena je: 1 578,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Výška | 135mm |
| Hloubka | 164mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42mm |
| Hmotnost / ks | 1.8300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913844874 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





