Sleva!
Aktuální Sapho REDONDO elektrický sušák ručníků, kulatý, 600×1500 mm, 130 W, nerez lesk ER250V
Původní cena byla: 7 387,00 Kč.2 954,80 KčAktuální cena je: 2 954,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | REDONDO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x1500x102 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1500mm |
| Hloubka | 102mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 130.00W |
| Hmotnost / ks | 3.3900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913924064 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |





