AKU přímočará pila CARVEX PSBC 420 EB-Basic 576530 FESTOOL Cenový Hit
Původní cena byla: 10 292,00 Kč.4 116,80 KčAktuální cena je: 4 116,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
Akumulátorová verze CARVEX s rukojetí – výkon jako při napájení ze zásuvky.
S těmito dvěma se dokonce i úzké křivky rázem promění v cílovou rovinku. S 3 800 zdvihy za minutu přitom energeticky efektivní, bezkartáčový motor EC-TEC zabezpečuje neustále výkonné a rychlé řezání. Přitom je stále zaručeno to podstatné: maximální míra přesnosti – díky speciálně vyvinutému kladívkovému vedení a paralelně nastavitelným vodicím čelistem. Ty slouží jako třetí vedení a udržují pilový plátek nekompromisně ve zvolené stopě. A že se ohledně nejlepší formy nehovoří pouze o dokonalém výsledku řezání, ukazuje také ergonomická konstrukce našich akumulátorových přímočarých pil, která umožňuje i dlouhodobou práci bez pocitu únavy.
Vynikající řezání křivek díky trojitému vedení pilového plátku a zvedací tyče odolné v krutu
Jednoduchá manipulace díky rukojeti Softgrip a ergonomické konstrukci
Vypínač na obou stranách, dosažitelný v jakékoli poloze uchopení
Rychlá výměna stolů, pracovních desek a pilových plátků bez použití nástroje
Dobře viditelná ryska díky stroboskopickému světlu a výkonnému odsávání
Velká průtažná síla pro rychlý postup řezání
Nízká hmotnost, která šetří sílu: 2,4 kg
Stěžejní oblasti použití
Výřezy pro dřezy a varné desky
Lícovací práce u nábytku, kuchyňských linek, budování interiérů
Řezání kruhů a zaoblení
Vyřezávání začišťovací lišt
Přiřezávání obrobků
Obloukové výřezy v trámech
Řezání zespodu
Výkonové parametry
| Počet zdvihů | 1 000 – 3 800 min⁻¹ |
|---|---|
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Kapacita akumulátoru Li-Ion | 5,2 Ah |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| Stupňovitá regulace kyvného zdvihu | 4 |
| Hloubka řezu ve dřevě | 120 mm |
| Hloubka řezu – neželezný kov | 20 mm |
| Hloubka řezu – ocel (měkká) | 10 mm |





