Sleva!
Aqualine APOLLO držák toaletního papíru s krytem, chrom 1416-20 Výprodej
Původní cena byla: 450,00 Kč.180,00 KčAktuální cena je: 180,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 140x140x75 mm |
| Šířka | 140mm |
| Výška | 140mm |
| Hloubka | 75mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913850240 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





