Sleva!
Aqualine BOLERO nástěnná sprchová baterie, chrom BC011 Objednat Nyní
Původní cena byla: 1 279,00 Kč.511,60 KčAktuální cena je: 511,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | BOLERO |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 186mm |
| Výška | 111mm |
| Hloubka | 138mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 1.2200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913947896 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





