Sleva!
Aqualine DAPHNE nástěnná sprchová baterie, chrom DH701 Oblíbený
Původní cena byla: 1 371,00 Kč.548,40 KčAktuální cena je: 548,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DAPHNE |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Průtok (3 bar) | 21.000l/min |
| Hmotnost / ks | 1.4360kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913828553 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





