Sleva!
Aqualine DINO sklopné sedátko do sprchového koutu, 37,5×29,5cm, bílá DI82 Nová Kolekce
Původní cena byla: 690,00 Kč.276,00 KčAktuální cena je: 276,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 380x290x287 mm |
| Šířka | 380mm |
| Výška | 290mm |
| Hloubka | 287mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913898471 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





