Sleva!
Autentický Ridder LONDON WC štětka na postavení, nerez lesk 2106400
Původní cena byla: 770,00 Kč.308,00 KčAktuální cena je: 308,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | LONDON RIDDER |
| Rozměr | 88x380x88 mm |
| Šířka | 88mm |
| Výška | 380mm |
| Hloubka | 88mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6682kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956210599 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





