Sleva!
Autentický Sapho METRO otopné těleso 500×1200 mm, bílá IR410T
Původní cena byla: 4 291,00 Kč.1 716,40 KčAktuální cena je: 1 716,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×1200 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1200mm |
| Objem | 3.90l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 470mm |
| Výkon | 386W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4bar |
| Hmotnost / ks | 9.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913945243 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





