Sleva!
Autentický Sapho SPY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, zlato mat PY13/19
Původní cena byla: 8 591,00 Kč.3 436,40 KčAktuální cena je: 3 436,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 40mm |
| Výška | 80mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Délka hadice | 1200mm |
| Hmotnost / ks | 2.6570kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913979378 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





