AXISPRO 400mm zásuvka antracit – extra vysoká H199 Akce
Původní cena byla: 645,54 Kč.258,22 KčAktuální cena je: 258,22 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
UPOZORNĚNÍ:
Položky označené v názvu symbole hvězdičky (*) mohou mít změněnou cenu.
Pro aktuální cenu nás prosím kontaktujte přímo na e-mail: [email protected] nebo na čísle 546 429 204.
Děkujeme.
balení: 4 sady
Extra vysoký zásuvkový plnovýsuv AxisPro. Poskytuje plné vysunutí v délkách od 250 do 600 mm a tichý zavírací mechanismus zaručuje tichý provoz a jemné zavírání zásuvky. 5 výškových variant dokonale zapadne do vaší kuchyně a strana zásuvky o šířce pouze 14 mm umožňuje maximální využití vnitřního prostoru nábytku. Instalace je snadná díky pohodlnému nastavení na vnitřní straně. Zásuvka je vhodná pro celou řadu systémů pro uspořádání prostoru, vložek do příborů, rohoží a třídičů odpadu
Vlastnosti:
| Kód: | PB-AXISPRO-KPL400D |
| Délka zásuvky: | 400 mm |
| Výška zásuvky: | 200 mm |
| Nosnost: | 40 kg |
| Materiál: | ocel |
| Certifikovaná odolnost: | 60 000 cyklů |
| Vertikální a horizontální nastavení: | +- 2 mm |
| Barva: | antracit |





