Sleva!
Bezpečná Platba Gedy PIRENEI držák ručníků 800x66mm, chrom PI218013
Původní cena byla: 2 055,00 Kč.822,00 KčAktuální cena je: 822,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 800x26x66 mm |
| Délka | 800mm |
| Šířka | 800mm |
| Výška | 26mm |
| Hloubka | 66mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0690kg |
| EAN | 8003341294123 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





